menu

Contact

Algemene informatie

E-mail: info@proteus.nu
KvK-nummer: 40102041
Banknummer: NL30RABO0362803668

Locatie zwemwater

Zwembad De Schaeck
Veenhuisweg 53
7391 TR Twello

Bestuur

Voorzitter Peter Wiggers voorzitter@proteus.nu
Secretaris Marc de Haan bestuur@proteus.nu
Penningmeester en Ledenadministratie Rick van der Linde ledenadministratie@proteus.nu
penningmeester@proteus.nu
Leden Gerdien Penterman
Alissa Harmelink
Heleen van Bemmel

Zwemcommissie

Djennefer Oosterkamp zwemmen@proteus.nu
Secretaris Gerdien Penterman gpenterman@hotmail.com
Leonie Broekhof
Aphra de Graaf

Waterpolocommissie

Secretaris Gerdien Penterman waterpolo@proteus.nu
Minipolo Mike Kloppenburg minipolo@proteus.nu
Leden Marc Dassel
Josta Sloot
Esther Rooyackers

Sponsorcommissie

Leden Hajo van Ravenswaay sponsor@proteus.nu
Jose Overmars
Frank Rooyakkers

Activiteitencommissie

Seniorenactiviteiten Heleen van Bemmel activiteiten@proteus.nu
Jeugdactiviteiten Rick van der Linde

Communicatie
Webmaster Twan Csonka webmaster@proteus.nu
Nieuwsbrief & Social Media: Roy Kleise communicatie@proteus.nu
Ontwerp en realisatie huidige website: Dion van Velde