Zwemmen december 2015

1 december 2015 om 13:29 uur in . Gepubliceerd door

Uitbereiding Officialsgilde

Het officialgilde wordt hopelijk uitgebreid met 4 nieuwe tijdwaarnemers:
Dinsdag 27 oktober jl. zijn Ilona en Rene Westerveld, Maria Straatsma en Karin Wolff van Wulfiing begonnen aan de cursus tijdwaarnemer. Deze 4 ouders zijn erg enthousiast en we hebben ze dan ook al langs het bad mogen begroeten tijdens de trainingen om te zien hoe alles nu “echt” gaat. Zaterdag 12 december vond het examen plaats dus hopelijk vinden we ze binnenkort officieel aan de badrand terug met een stopwatch in de hand.

 

Hierbij de uitslagen van de eerste 3 zwemwedstrijden van de Recreatieve 5-Kamp

1e deel 4-10-2015

Pr. Nr Afstand Leeftijd Naam Tijd
1 25 m schoolslag m.o 6/7 Alissa Beumer 31.51
2 25 m schoolslag j.o 6/7 Jurre Wolff van Wulfing 43.60
3 25 m schoolslag m.o 8/9 Emma Herkes 29.36
4 25 m schoolslag j.o 8/9 Elroy Berends 34.73
5 50 m schoolslag m.o 10/11 Anique Kruitbosch 56.70
6 50 m schoolslag j.o 10/11 Josse Smit 59.86
7 50 m schoolslag m.o 12/13 Ilse Hokke 50.92
8 50 m schoolslag j.0 12/13 Nikki Bongertman 54.20
9/10 50 m schoolslag BM b 13
11 25 m rugslag m.o 6/7 Alissa Beumer 26.08
12 25 m rugslag j.o 6/7 Jurre Wolff van Wulfing 43.08
13 25 m rugslag m.o 8/9 Emma Herkes 33.73
14 25 m rugslag j.o 8/9 Elroy Berends 35.51
15 50 m rugslag m.o 10/11 Anique Kruitbosch 1.01.95
16 50 m rugslag j.o 10/11 Josse Smit 50.82
17 50 m rugslag m.o 12/13 Ilse Hokke 55.61
18 50 m rugslag j.0 12/13 Nikki Bongertman 54.45
19/20 50 m rugslag BM b 13
21 25 m vrije slag m.o 6/7 Alissa Beumer 25.76
22 25 m vrije slag j.o 6/7 Jurre Wolff van Wulfing 49.36
23 25 m vrije slag m.o 8/9 Emma Herkes 29.10
24 25 m vrije slag j.o 8/9 Elroy Berends 27.73
25 50 m vrije slag m.o 10/11 Anique Kruitbosch 56.92
26 50 m vrije slag j.o 10/11 Josse Smit 44.20
27 50 m vrije slag m.o 12/13 Ilse Hokke 42.98
28 50 m vrije slag j.0 12/13 Nikki Bongertman 49.26
29/30 50 m vrije slag BM b 13
31 zweedse m.o 6/7 Alissa Beumer 3.38.98
estafette j.o 6/7 Jurre Wolff van Wulfing
8 x 25 m m.o 8/9 Emma Herkes
vrije slag j.o 8/9 Elroy Berends
m.o 10/11 Anique Kruitbosch
j.o 10/11 Josse Smit
m.o 12/13 Ilse Hokke
j.0 12/13 Nikki Bongertman

2e Deel 1-11-2015

 

Pr. Nr Afstand Leeftijd Naam Tijd
1 25 m schoolslag m.o 6/7 Alissa Beumer 32.70
2 25 m schoolslag j.o 6/7 Christiaan Cornelissen 29.80
3 25 m schoolslag m.o 8/9 Elroy Berends 35.38
4 25 m schoolslag j.o 8/9 Josse smit 27.10
5 50 m schoolslag m.o 10/11 Anique Kruitbosch 58.49
6 50 m schoolslag j.o 10/11 Jorn Hekkert 56.41
7 50 m schoolslag m.o 12/13 Isa Westerveld 57.54
8 50 m schoolslag j.0 12/13 Izaak Nij Bijvank 48.46
9/10 50 m schoolslag BM b 13
11 25 m rugslag m.o 6/7 Alissa Beumer 28.21
12 25 m rugslag j.o 6/7 Jurre Wolff van Wulfing 46.32
13 25 m rugslag m.o 8/9 Emma Herkes 32.17
14 25 m rugslag j.o 8/9 Elroy Berends 34.81
15 50 m rugslag m.o 10/11 Ica Ackerstaff 53.17
16 50 m rugslag j.o 10/11 Josse Smit 46.78
17 50 m rugslag m.o 12/13 Isa Westerveld 56.63
18 50 m rugslag j.0 12/13 Jorn Hekkert 1.00.12
19/20 50 m rugslag BM b 13
21 25 m vrije slag m.o 6/7 Jurre Wolff van Wulfing 58.37
22 25 m vrije slag j.o 6/7 Christiaan Cornelissen 29.78
23 25 m vrije slag m.o 8/9 Emma Herkes 28.20
24 25 m vrije slag j.o 8/9 Elroy Berends 26.95
25 50 m vrije slag m.o 10/11 Anique Kruitbosch 56.90
26 50 m vrije slag j.o 10/11 Jorn Hekkert 46.43
27 50 m vrije slag m.o 12/13 Ica Ackerstaff 50.02
28 50 m vrije slag j.0 12/13 Izaak Nij Bijvank 47.83
29/30 50 m vrije slag BM b 13
31 zweedse m.o 6/7 Alissa Beumer 3.15.19
estafette j.o 6/7 Christiaan Cornelissen
8 x 25 m m.o 8/9 Emma Herkes
vrije slag j.o 8/9 Anique Kruitbosch
m.o 10/11 Ica Ackerstaff
j.o 10/11 Josse Smit
m.o 12/13 Isa Westerveld
j.0 12/13 Izaak Nij Bijvank

 

3e Deel: 29-11-2015

 

 

Pr. Nr Afstand Leeftijd Naam Tijd
1 25 m schoolslag m.o 6/7 Jurre Wolff van Wulfing 44.13
2 25 m schoolslag j.o 6/7 Christiaan Cornelissen 27.40
3 25 m schoolslag m.o 8/9 Maurice Berends 33.08
4 25 m schoolslag j.o 8/9 Elroy Berends 32.18
5 50 m schoolslag m.o 10/11 Anique Kruitbosch 56.11
6 50 m schoolslag j.o 10/11 Jorn Hekkert 58.68
7 50 m schoolslag m.o 12/13 Isa Westerveld 58.87
8 50 m schoolslag j.0 12/13 Ilse Hokke 50.16
9/10 50 m schoolslag BM b 13
11 25 m rugslag m.o 6/7 Jurre Wolff van Wulfing 39.11
12 25 m rugslag j.o 6/7 Christiaan Cornelissen 27.08
13 25 m rugslag m.o 8/9 Emma Herkes 32.16
14 25 m rugslag j.o 8/9 Elroy Berends 34.32
15 50 m rugslag m.o 10/11 Anique Kruitbosch 1.03.40
16 50 m rugslag j.o 10/11 Nikki Bongertman 54.23
17 50 m rugslag m.o 12/13 Isa Westerveld 57.54
18 50 m rugslag j.0 12/13 Josse Smit 49.48
19/20 50 m rugslag BM b 13
21 25 m vrije slag m.o 6/7 Jurre Wolff van Wulfing 48.39
22 25 m vrije slag j.o 6/7 Christiaan Cornelissen 27.79
23 25 m vrije slag m.o 8/9 Emma Herkes 26.66
24 25 m vrije slag j.o 8/9 Maurice Berends 31.82
25 50 m vrije slag m.o 10/11 Nikki Bongertman 44.81
26 50 m vrije slag j.o 10/11 Jorn Hekkert 45.57
27 50 m vrije slag m.o 12/13 Ilse Hokke 40.62
28 50 m vrije slag j.0 12/13 Josse Smit 41.99
29/30 50 m vrije slag BM b 13
31 zweedse m.o 6/7 Jurre Wolff van Wulfing 3.27.07
estafette j.o 6/7 Christiaan Cornelissen
8 x 25 m m.o 8/9 Emma Herkes
vrije slag j.o 8/9 Elroy Berends
m.o 10/11 Anique Kruitbosch
j.o 10/11 Jorn Hekkert
m.o 12/13 Isa Westerveld
j.0 12/13 Ilse Hokke