Zwemmen juni 2017

12 juni 2017 om 20:27 uur in , . Gepubliceerd door

Bij de Clubkampioenschappen wordt per leeftijdscategorie (voor jongens en meisjes apart) bepaald wie de clubkampioen wordt aan de hand van een optelsom van alle gezwommen tijden. Winnaar wordt hij of zij met de laagste totale tijd.
Voor de nummers 1, 2 en 3 waren er mooie medailles en voor iedereen een tijdcertificaat met daarop de gezwommen tijden.
Hieronder per leeftijdcategorie de einduitslag:

Meisjes onder de 8 jaar

1. Floortje Gerritsen
2. Marlijn Creemers
3. Tamar Koornneef
4. Sjors de Hoop
5. Linde Wolff van Wulfing

Jongens onder de 8 jaar

1. Jurre Wolff van Wulfing

Meisjes onder de 10 jaar

1. Hanneke Wolff van Wulfing
2. Kathelijn Brambring
3. Kris Ackerstaff
4. Riley Ramos de Almeida
5. Willy Bobbink

Jongens onder de 10 jaar

1. Luuk van Kastel
2. Mart Koornneef

Meisjes onder de 12 jaar

1. Maura Bode
2. Marjolein Wolff van Wulfing
3. Bente Straatsma
4. Nikki Cents
5. Emma Herkes
6. Renske Paimans

Jongens onder de 12 jaar

1. Kyan Schrijver
2. Jurgen Rijntjes

Meisjes onder de 14 jaar

1. Kim Tijhuis
2. Nina Bode
3. Kess van Ommen
4. Ilse Hokke
5. Ica Ackerstaff

Jongens onder de 14 jaar

1. Tim Rijsman
2. Thomas Kool

Meisjes onder de 16 jaar

1. Isa Westerveld

Jongens onder de 16 jaar

1. Marten Straatsma
2. Sander van Hoften

Heren

1. Richard Diks

Naast de clubkampioenen waren er ook nog 4 andere prijzen te behalen.

Rugslagschild

Het rugslagschild wordt gewonnen door het meisje/dame boven de 12 jaar die de 100 meter rugslag het snelst heeft gezwommen.

1. Nina Bode                              1.28.70
2. Marjolein Wolff van Wulfing     1.29.14
3. Ilse Hokke                             1.48.86

200 meter wisselslag beker

De 200 meter wisselslagbeker wordt gewonnen door diegene die de 200 meter wisselslag het dichts bij zijn/haar richttijd zwemt. Deze richttijden zijn per geboortejaar voor jongens en meisjes anders.

1. Marten Straatsma             + 14.32 sec t.o.v. richttijd
2. Maura Bode                      + 21.61 sec
3. Nina Bode                       + 21.74 sec

50 meter vrije slag beker meisjes/dames

De 50 meter vrije slag beker meisjes/dames wordt gewonnen door het meisje/de dame die de 50 meter vrije slag het snelst heeft gezwommen (ongeacht leeftijd).

1. Kim Tijhuis                         33.87
2. Marjolein Wolff van Wulfing   36.11
3. Maura Bode                          36.27

50 meter vrije slag beker jongens/heren

De 50 meter vrije slag beker jongens/heren wordt gewonnen door de jongen/heer die de 50 meter vrije slag het snelst heeft gezwommen (ongeacht leeftijd).

1. Marten Straatsma                  31.84
2. Tim Rijsman                       33.02
3. Sander van Hoften                 39.29